nafaka avukatı, boşanma avukatı, kayseri avukatı, aile hukuku avukatı, çekişmeli boşanma avukatı, anlaşmalı boşanma avukatı, velayet davası avukatı, nafaka davası avukatı, mal paylaşımı davası avukatı, miras davası avukatı, kayseri aile hukuku avukatı, boşanma davası avukatı kayseri, en iyi aile hukuku avukatı kayseri, kayseri'de en iyi boşanma avukatı, kayseri'de aile hukuku danışmanlık, boşanma sonrası nafaka, çocuk nafakası, eş nafakası, tedbir nafakası, yargılama giderleri nafakası, mal rejimleri, edinilmiş mallara katılma rejimi, mal ayrılığı rejimi, evlilik sözleşmesi, mirasçılık sırası, yasal mirasçılar, atanmış mirasçılar, vasiyetname, tenkis davası, iştirak halinde mal paylaşımı

 

Aile hukuku, evlilik, boşanma, velayet, nafaka, miras gibi aile yaşamının temelini oluşturan konuları düzenleyen bir hukuk dalıdır. Bu alandaki uyuşmazlıklar, bireylerin hayatlarını doğrudan etkileyen ve hassas bir şekilde ele alınması gereken durumlardır. Kayseri’de aile hukuku alanında uzman bir avukatlık bürosu olarak, müvekkillerimize her türlü ailevi sorunda hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmaktayız.

Hizmetlerimiz:

  • Boşanma Davaları: Çekişmeli veya anlaşmalı boşanma davalarında, müvekkillerimizin haklarını korumak ve en uygun çözümü bulmak için çabalıyoruz.
  • Velayet Davaları: Çocukların velayetinin kimde kalacağına dair davalarda, müvekkillerimizin isteklerini ve çocukların menfaatlerini gözeterek hukuki destek sağlıyoruz.
  • Nafaka Davaları: Eş ve çocuk nafakası, nafaka artırım davalarında, müvekkillerimizin haklarını talep etmesine ve nafaka miktarının belirlenmesine yardımcı oluyoruz.
  • Mal Paylaşımı Davaları: Boşanma sonrası mal paylaşımı davalarında, müvekkillerimizin edinilmiş mallara ilişkin haklarını savunuyoruz.

Kayseri’de boşanma ve velayet hukuku alanında bir avukata ihtiyacınız varsa iletişime geçmekten çekinmeyin. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fill out this field
Fill out this field
Lütfen geçerli bir e-posta adresi yazın.
You need to agree with the terms to proceed